Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2018", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?

Wybielanie protez zębowych


Proteza zębowa (proteza dentystyczna) jest uzupełnieniem protetycznym wykonanym zazwyczaj z akrylu. Można powiedzieć, że jest to rodzaj plastiku o odpowiednich właściwościach. Kolor akrylu jest nadawany przy jego produkcji i nie podlega zmianom takim jak szkliwo zębów. Jeśli chcemy mieć jaśniejsze zęby w protezie dentystycznej, musimy ją wymienić. Jeśli decydujemy się na zabieg wybielania zębów lampą plazmową, a mamy protezę częściową, musimy być przygotowani na wymianę tej protezy częściowej. Kolor zębów w protezie dentystycznej jest dobierany zgodnie z aktualnym kolorem zębów własnych (jeśli nie jest to proteza całkowita). Jeśli rozjaśnimy sobie zęby, to proteza dentystyczna pozostanie w swoim dawnym kolorze.

UWAGA!Nie wszystkie protezy można wybielić. W większości przypadków łatwiej i taniej zrobić nową protezę. Decyzję podejmuje lekarz stomatolog na wizycie w CLINIDENT.
W tym dziale: Wybielenie protezy dentystycznej Wrocław, wybielanie protez zębowych we Wrocławiu