Zamknij
Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów zwykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym,
a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2015", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

(71) 363-45-97   ::   Wybielanie zębów Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Wybielanie sztucznych zębów na protezach dentystycznych. Wybielanie całych protez zębowych na jaśniejszy kolor - czyszczenie z osadu protez dentystycznych Wrocław
Język DE Język EN Język IT
Strona główna » Wybielanie zębów » Wybielanie protez zębowych.

Wybielanie protez zębowych

Czy pomocne?:
+75 | 5

Proteza zębowa (proteza dentystyczna) jest uzupełnieniem protetycznym wykonanym zazwyczaj z akrylu. Można powiedzieć, że jest to rodzaj plastiku o odpowiednich właściwościach. Kolor akrylu jest nadawany przy jego produkcji i nie podlega zmianom takim jak szkliwo zębów. Jeśli chcemy mieć jaśniejsze zęby w protezie dentystycznej, musimy ją wymienić. Jeśli decydujemy się na zabieg wybielania zębów lampą plazmową, a mamy protezę częściową, musimy być przygotowani na wymianę tej protezy częściowej. Kolor zębów w protezie dentystycznej jest dobierany zgodnie z aktualnym kolorem zębów własnych (jeśli nie jest to proteza całkowita). Jeśli rozjaśnimy sobie zęby, to proteza dentystyczna pozostanie w swoim dawnym kolorze.

Zagadnienia: Wybielenie protezy dentystycznej Wrocław, wybielanie protez zębowych we Wrocławiu

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.