Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
96% pozytywne
64 głosy

Czy mogę wybielić tylko trójki

Trójki (kły) są zębami bardzo specyficznymi. Są jednymi z najsilniejszych zębów w łuku zębowym. Jednak są zazwyczaj także najciemniejsze ze wszystkich (żółte). Łatwo możemy zauważyć, że u większości ludzi trójki są bardziej żółte niż siekacze. Jeśli różnica jest znaczna i taki stan nam przeszkadza, możemy wybielić jedynie trójki lub każdy inny pojedynczy ząb (wybielanie pojedynczych zębów). Taką możliwość dają nam metody stosowane w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu – Beyond Whitening i naświetlanie lampą plazmową. Dzięki tym metodą wybielania pojedynczych zębów i nie tylko możliwe jest rozjaśnienie samych trójek, jak i pojedynczych zębów i zrównanie ich odcieni z jedynkami i dwójkami. Taki zabieg trwa około godziny, a efekt takiego wybielania pojedynczych zębów jest widoczny natychmiast.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Pojedynczy ząb do wybielenia, czy można wybielić tylko jeden ząb.