Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
81% pozytywne
37 głosów

Czy moje zęby są słabsze po zabiegu wybielania zębów

Po zabiegu wybielania zębów lampą plazmową możemy być narażeni na pewien dyskomfort. Najczęściej jest to większa wrażliwość zębów na temperaturę, słodki lub kwaśny smak czy dotyk. Niewielka liczba Pacjentów naszego gabinetu stomatologii estetycznej CLINIDENT we Wrocławiu może cierpieć na ostrą nadwrażliwość zębów. Jest to uzależnione od indywidualnych predyspozycji. Podczas wybielania zębów lampą plazmową szkliwo może być pozbawione części składników mineralnych. Można je szybko uzupełnić stosując odpowiednie pasty do zębów (bogate we fluor i inne składniki mineralne). W pewnym okresie od zabiegu wybielania zębów lampą plazmową (minimum dwa dni) należy powstrzymać się od spożywania silnie barwiących potraw i napoi – kawy, herbaty, czerwonego wina, papierosów, słodkich napoi gazowanych. Szkliwo zębów jest także odwodnione i wchłania wszelkie płyny wraz z ich barwnikami. Zęby tuż po zabiegu wybielania są silnie podatne na przebarwienia zębów. Stan taki może utrzymywać się od kilku dni do kilku tygodni od zabiegu wybielania zębów lampą rozjaśniającą. Należy wtedy stosować tak zwaną ‘białą dietę’. Osłabienie zębów po zabiegu wybielania zębów lampą rozjaśniającą jest związane z wysoką podatnością na przebarwienia i większą wrażliwością. Przez pewien czas możemy mieć uczucie osłabienia zębów – jest to efekt odsłonięcia kanalików zębinowych, dzięki czemu wszystkie bodźce łatwiej docierają do nerwów. Aby zachować efekt zabiegu należy bezwzględnie stosować się do zaleceń stomatologa gabinetu stomatologicznego CLINIDENT we Wrocławiu.

Wrażliwość po wybielaniu zębów

Wrażliwość po wybielaniu zębów

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Wrażliwość zębów po wybielaniu, nadwrażliwość zębów po wybielaniu zębów.