Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
79% pozytywne
81 głosów

Jakie są wady wybielania zębów

W praktyce dentystycznej CLINIDENT we Wrocławiu wybielamy zęby metodą Beyond Whitening. Jej przewagą nad innymi metodami wybielania zębów jest szybkość działania, brak skutków ubocznych oraz potwierdzona przez przedstawicielstwa w 70 krajach niezwykła skuteczność wybielania. Metodzie udowodniono praktyczny brak wad. Jedyna wadą wybielania ogólnie, niezależnie od stosowanej metody, jest fakt, że po kuracji kolor zębów stopniowo wraca do stanu początkowego. Zatem w przyszłości, by utrzymać uzyskany efekt, trzeba będzie powtórzyć postępowanie. Jednak efekt utrzymuje się relatywnie długo i ponowne wybielanie zębów będzie wymagane po okresie od 2 do 5 lat.

System Beyond Whitening jest uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów Wrocław z obecnie dostępnych na rynku.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Niekorzystne wybielanie zębów kiedy, wady wybielania zębów.