Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
96% pozytywne
97 głosów

Czy po zabiegu wybielania wszystkie zęby będą idealnie białe

Najbardziej wybielają się te części zęba, które pokryte są grubą warstwą szkliwa. Dlatego szyjka zęba wybiela się najmniej, a brzegi zębów najbardziej. Zwykle najbardziej bieleją siekacze, nieco mniej przedtrzonowce i trzonowce, a następnie kły. W gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT wiemy doskonale, że rola dentysty polega nie tylko na skutecznym wybieleniu zębów, ale też pilotowaniu procesu tak, żeby w efekcie Pacjent uzyskał jednakowy kolor zębów, które po zakończeniu leczenia będą wyglądały naturalnie i zdrowo, a przeprowadzona kuracja nie będzie dawała skutków negatywnych.

Stopień wybielania zębów

Stopień wybielania zębów

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 2
    • 8 grudnia 2018

    Witam, moja mama zawsze marzyła o śnieżnobiałym uśmiechu lecz na wizycie u dentysty została poinformowana, że z racji na jej mocno odsłoniętych szyjek zębowych zabieg wybielania nie może zostać przeprowadzony. Czy istnieje jakiś zabieg który może poprawić kondycję opadających dziąseł by w przyszłości mogła mieć wybielane zęby ?

W tym dziale: Polepszenie stanu zębów, pomoc dentystyczna przy wybielaniu.