Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
96% pozytywne
59 głosów

Przeciwskazania metody Beyond Whitening

Metoda Beyond Whitening jest jedną z bezpieczniejszych metod wybielania zębów we Wrocławiu. Może się jej poddać większość Pacjentów. Nie zaleca się poddawania się zabiegowi kobietom w ciąży i karmiącym. Nie ma badać stwierdzających szkodliwość tej metody, jednak lepiej poczekać z wybielaniem zębów. Kobietom w ciąży i karmiącym przeważnie odradza się jakichkolwiek zabiegów stomatologicznych. Osoby z uszkodzonym szkliwem w stopniu poważnym także nie powinny poddawać się zabiegom wybielającym zęby. To powinien ocenić dobry stomatolog. Wybielać zębów nie powinny także osoby przed ukończeniem szesnastego roku życia, czy osoby posiadające jeszcze zęby mleczne. Przed wykonaniem zabiegu wybielania zębów lampą plazmową należy upewnić się, że nasze dziąsła są w pełni zdrowe. Wszelkie zapalenia dziąseł uniemożliwiają wykonanie zabiegu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Bezpieczne wybielanie zębów, ubezpieczenie na zęby.