Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
98% pozytywne
62 głosy

Na czym polega proces wybielania zębów

W klinice stomatologii rodzinnej Wrocław - CLINIDENT do procesu wybielania zębów stosujemy preparaty firmy Beyond Dental & Health, która jest światowym liderem w dziedzinie wybielania zębów Wrocław. Zabieg wybielania zębów jest jednorazowy i polega na pokryciu powierzchni zębów wybielającym żelem i aktywowaniu go przy pomocy światła specjalnej lampy zwanej akceleratorem. Niebieskie światło o wysokiej częstotliwości emitowane przez akcelerator znacznie przyspiesza cały proces wybielania zębów Wrocław.

Substancją aktywną odpowiedzialną za wybielanie zębów Wrocław jest nadtlenek wodoru, który występuje w preparatach w formie wolnej lub w kompleksach z innymi związkami. Poddany działaniu fal świetlnych o odpowiednio dobranej długości powoduje natychmiastowy efekt rozbijania cząsteczek barwników głęboko penetrujących wewnętrzne warstwy szkliwa zębów. W skład żelu wchodzą również inne substancje odpowiedzialne za polepszenie rezultatu wybielania zębów i zmniejszenie nadwrażliwości zębów. Substancje barwnikowe (chromofory) posiadają w swej budowie chemicznej nienasycone wiązania podwójne. W związku z utlenieniem chromoforów dochodzi do zmian wiązań nienasyconych w nasycone. Dzięki temu staja się jaśniejsze lub bezbarwne.

Zabieg trwa ok. 45-60 minut. Podczas jednego zabiegu wybielania zębów Wrocław możemy przywrócić piękną biel wszystkim zębom. Zabieg systemem Beyond jest całkowicie bezpieczny i nie powoduje podrażnienie nerwów ani innych skutków ubocznych. Rezultaty są o zdecydowanie lepsze od innych metod wybielania zębów Wrocław. Efekt zwykle utrzymuje się przez dwa, trzy lata, a dla utrzymania efektu białych, lśniących zębów, zalecane jest szczotkowanie zębów ogólnie dostępnymi pastami wybielającymi.

Proces wybielania zębów

Proces wybielania zębów

System Beyond jest obecnie uważany za najbezpieczniejszy i najbardziej efektywny sposób wybielania zębów nie tylko we Wrocławiu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Kroki, kolejne posunięcia.