Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
91% pozytywne
80 głosów

Jaką pastą myć zęby po zabiegu wybielania zębów

Po zabiegu wybielania zębów lampą plazmową możemy cierpieć na nadwrażliwość. Zęby będą bardziej wrażliwe na zmianę temperatur, smak kwaśny i słodki, dotyk itp. Można używać past do zębów, które niwelują nadwrażliwość zębów po zabiegu wybielania zębów lampą plazmową (najlepiej skonsultować się ze stomatologiem Wrocław wykonującym zabieg wybielania zębów, można też zapytać w aptece, bądź zasugerować się reklamą). Zęby po zabiegu wybielania lampą plazmową muszą ponownie nasycić się woda i składnikami mineralnymi, których mogą być częściowo pozbawione. Dlatego należy stosować pasty z większą zawartością fluoru, które szybko remineralizują szkliwo. Jest to ważne, gdy pojawią się białe plamy na zębach, czy bardzo silna nadwrażliwość zębów. Na rynku jest dostępnych bardzo wiele preparatów z wysoką zawartością fluoru i innych składników. Aby dłużej utrzymać efekt wybielania zebów lampą plazmową można stosować pasty do zębów reklamowane jako pasty wybielające. Same w sobie już bardziej zębów nie wybielą, ale utrzymają dłużej stan osiągnięty po zabiegu w gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT. Jeśli mamy jakiekolwiek wątpliwości, jakie pasty do zębów będą najodpowiedniejsze powinniśmy skonsultować się z naszym lekarzem stomatologiem. Pomoże on dobrać najodpowiedniejsze preparaty do naszych potrzeb.

Pasta po wybielaniu zębów

Pasta po wybielaniu zębów

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Pasta po wybielaniu zębów, rodzaj pasty do dobielenia zębów, dobielanie pojedynczego zęba.