Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
77% pozytywne
22 głosy

Czy wybielanie jest wskazane w przypadku odsłoniętych szyjek zębowych

W przypadku odsłoniętych szyjek zębowych nie polecamy stosowania wybielania nakładkowego Wrocław, ponieważ żel może bezpośrednio kontaktować się z obszarami odsłoniętych szyjek zębowych, co powoduje odczucia bólowe i zwiększenie nadwrażliwości odsłoniętych obszarów. Przy odsłoniętych szyjkach można jednak wybielać zęby we Wrocławiu metodą jednoseansową z zastosowaniem lampy Beyond, którą z powodzeniem przeprowadzamy w naszym gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT. Podczas zabiegu szyjki zabezpiecza się specjalnym żelem będącym barierą, która chroni dziąsła i szyjki przed działaniem preparatu wybielającego zęby Wrocław. Po wybielaniu zębów, w zależności od przyczyny i głębokości odsłoniętych szyjek, można zastosować zabiegi odwrażliwiania, czasami trzeba założyć wypełnienia, a innym razem wystarczające będzie zlikwidowanie tzw. węzłów urazowych, które mogą być przyczyną odsłaniania się szyjek zębowych. Wszystkich zainteresowanych Pacjentów zachęcam do wizyty w naszym tanim gabinecie dentystycznym Wrocław, podczas której możliwe będzie zdiagnozowanie przyczyn i zastosowanie odpowiedniego leczenia dentystycznego we Wrocławiu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: odsłonięte szyjki zębów, wybielanie zębów z chorobami przyzębia, wybielanie zęba z próchnicą, wybielanie chorych zębów.