Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
85% pozytywne
49 głosów

Jaką metodę wybielania zębów polecają doświadczeni dentyści

Na rynku jest dostępnych wiele metod wybielania zębów. Można je podzielić na takie, które możemy zastosować samodzielnie w domu, do stosowania w domu pod kontrolą dobrego stomatologa i te, które są wykonywane w gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu. Preparaty do samodzielnego stosowania występują najczęściej pod postacią pasty nakładanej na zęby na noc. Służy do tego specjalna nakładka na zęby zabezpieczająca dziąsła przed działaniem preparatu wybielającego. Jej stosowanie jest długotrwałe – nawet do kilku tygodni. Podobnie jest z preparatami wybielającymi stosowanymi w domu pod kontrolą dentysty. Największą wadą tych metod wybielania zębów jest długi czas trwania i dyscyplina, jaką musimy na siebie nałożyć. Dochodzi do tego dyskomfort wywołany koniecznością spania z nakładka na zęby. Z tego powodu zabiegi wybielania zębów wykonywane w gabinecie dentystycznym są najwygodniejsze, najbezpieczniejsze i zazwyczaj przynoszą najlepsze efekty. Zabiegi wybielania zębów metodą Beyond Whitening trwają około jednej godziny. Cały zabieg jest przeprowadzany podczas jednej wizyty w gabinecie dentystycznym CLINIDENT we Wrocławiu. Efekty widać natychmiast po wykonanym zabiegu wybielania zębów. W gabinecie dentystycznym jesteśmy stale pod kontrolą dobrego dentysty. To zapewnia nam pełne bezpieczeństwo i możliwość dostosowania zabiegu do indywidualnych potrzeb. Doświadczeni dentyści najczęściej polecają metody stosowane w gabinetach lekarskich. Oczywiście każda metoda przynosi efekty, jednak są one uzależnione od indywidualnych predyspozycji.

Wykonanie zabiegu w gabinecie dentystycznym oszczędza czas i umożliwia indywidualne dobranie sposobu wykonania zabiegu.
Dobre wybielanie zębów

Dobre wybielanie zębów

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Sposoby wybielania zębów, dobra metoda wybielania zębów u stomatologa.