Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
94% pozytywne
87 głosów

Najlepsza metoda do wybielania zębów

Wybielanie zębów systemem Beyond Whitening trwa około jednej godziny w gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT. Substancją aktywną jest specjalny żel wybielający, który pod wpływem naświetlania tak zwanym ‘zimnym światłem’ reaguje z substancjami przebarwiającymi zęby, utleniając je i usuwając ze szkliwa zębów. Zabieg wybielania zębów lampą plazmową jest przeprowadzany w gabinecie dentystycznym pod kontrolą dobrego stomatologa. System Beyond Whitening jest uważany za najbezpieczniejszy i najskuteczniejszy z dostępnych aktualnie sposobów wybielania zębów we Wrocławiu. Dzięki substancjom zawartym w żelu wybielającym udaje się zniwelować większość nieprzyjemnych efektów związanych z wybielaniem zębów, takich jak nadwrażliwość zębów, uczucie bólu podczas trwania zabiegu. Skuteczność potwierdzona badaniami znacznie przekracza standardowe metody wybielania zębów. Także czas trwania zabiegu jest nieporównywalny z innymi sposobami wybielającymi. Wszystko odbywa się podczas jednej, trwającej godzinę, wizyty w gabinecie, efekty zabiegu są widoczne natychmiast i utrzymują się przez średnio ponad dwa lata.

Porównując metodę Beyond Whitening z innymi dostępnymi sposobami wybielania zębów, może okazać się ona bezkonkurencyjna. Szyny wybielające, które wykonuje stomatolog gabinetu dentystycznego CLINIDENT we Wrocławiu, dają dobre efekty, jednak wiążą się z dużym dyskomfortem. Po pierwsze – terapia trwa długi czas. Szyna należy nosić prze kilka godzin dziennie, a żel stosowany do wybielania może podrażniać dziąsła. Długotrwały kontakt szkliwa z żelem wybielającym może powodować znaczną nadwrażliwość i uczucie bólu. Przy stosowaniu szyn do samodzielnego zastosowania dochodzi jeszcze jeden problem. Szyny takie są ustandaryzowane, więc nie zawsze dokładnie dopasowane do naszego uzębienia. Przez to żel może wydostawać się z nich i podrażniać dziąsła i inne tkanki miękkie jamy ustnej.

Najlepsze wybielanie zębów

Najlepsze wybielanie zębów

Metoda Beyond Whitening nadaje się do usuwania większości przebarwień zębów. Aby odpowiednio dobrać metodę do indywidualnych potrzeb najlepiej skontaktować się z lekarzem stomatologiem. Dla własnego bezpieczeństwa lepiej nie stosować żadnych zabiegów bez wcześniejszego skonsultowania się z doświadczonym dentystą.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Bejond Wajtening Wrocław, najlepsza metoda wybielania zębów.