Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
84% pozytywne
50 głosów

Dlaczego po wybielaniu zębów pojawiają się często objawy nadwrażliwości

Typowym efektem ubocznym wszystkich rodzajów wybielania zębów, nie tylko we Wrocławiu, jest przejściowa nadwrażliwość zębów. Jej wystąpienie nie jest konieczne. Bardzo wielu Pacjentów nie zgłasza po zabiegu żadnych dolegliwości. Wzrost wrażliwości zębów na bodźce termiczne występuje w trakcie trwania zabiegu wybielania zębów Wrocław oraz bezpośrednio po nim. Jest to jednak objaw całkowicie odwracalny, który mija samoistnie. W przypadku pojawienia się nasilonej nadwrażliwości pozabiegowej wykonujemy zabieg fluoryzacji zębów, co znacznie skraca okres trwania dolegliwości. Objawy nadwrażliwości po wybieleniu zębów Wrocław są związane ze zjawiskiem dehydratacji. Żele wybielające zęby zawierają glicerol, który pochłania pewna ilość wody znajdującej się w tkankach. Dolegliwości bólowe łatwo łagodzi się przez zastosowanie wspomnianych wyżej związków fluoru.

W przeszłości wyższe stężenia substancji wybielających wykorzystywanych podczas zabiegów w gabinetach stomatologicznych Wrocław wywoływały większą nadwrażliwość zębów. Obecnie żele wybielające są odpowiednio zabezpieczone, dzięki czemu nadwrażliwość stała się znacznie mniejszym problemem.

Całkowite ponowne uwodnienie tkanki zęba osiągają po upływie 2 tygodni od zakończenia wybielania zębów.
Nadwrażliwość po wybielaniu zębów

Nadwrażliwość po wybielaniu zębów

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Nadwrażliwość, wrażliwe.