Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
81% pozytywne
61 głosów

Jakie są metody wybielania zębów

Biały kolor zębów odgrywa najważniejszą rolę spośród czynników stanowiących o atrakcyjności uśmiechu. Poprawiając samopoczucie, stosunki międzyludzkie, a nawet może ułatwić zdobycie pracy. Piękne białe zęby i lśniący uśmiech to marzenie każdego z nas, dlatego opracowano liczne metody na wybielanie zębów we Wrocławiu. Istnieje szereg profesjonalnych metod, które pomogą nam przywrócić śnieżnobiały uśmiech, a przez to poprawić naszą samoocenę i pewność siebie.

  • wybielanie zębów w domu - lekarze stomatolodzy we Wrocławiu bardzo często proponują swoim Pacjentom metodę nocnego wybielania zębów metodą nakładkową Wrocław. Zabieg przeprowadza się za pomocą specjalnego preparatu w postaci żelu, którym wypełnia się nakładką i nosi przez nie więcej niż 2 godziny w ciągu dnia lub w nocy. Cały zabieg trwa około 2 tygodnie. W większości przypadków efekty są osiągane już po kilku dniach. Nakładka wykonana indywidualnie sprawia, że odczuwanie jej obecności w ustach jest praktycznie żadne. Wybielanie zębów w domu cieszy się coraz większą popularnością, a przeprowadzane pod nadzorem stomatologa jest bardzo skuteczną metodą. Metoda ta ma jednak wiele wad począwszy od tego, że Pacjent musi spać z nakładką założoną na zęby. W nocy może dojść do wycieku środka wybielającego spod nakładki. Ponadto sam proces wybielania nakładkowego jest długi i uciążliwy dla Pacjenta.
  • wybielanie zębów w gabinecie stomatologicznym - osobom, którym noszenie nakładki sprawiałoby dyskomfort z racji długiego oczekiwania na efekty, możemy zaproponować zabieg wybielania przeprowadzony w naszym gabinecie CLINIDENT Wrocław zaledwie w ciągu 2 godzin. Używamy w naszym gabinecie urządzenie wybielającego Beyond, które emituje zimne niebieskie światło o wysokiej częstotliwości. Konstrukcja optyczna urządzenia gwarantuje, że szkodliwe światło podczerwone oraz nadfioletowe zostaje całkowicie wyeliminowane. Przed zabiegiem nasz dentysta Wrocław światłoutwardzalnym żelem smaruje dla ochrony dziąsła. Innym żelem zawierającym 15 procent nadtlenku wodoru, pokrywa zęby Pacjenta. Następnie przez 20 minut zęby naświetlane są niebieskim światłem. Odbija się ono od warstwy żelu i wydobywa naturalny, biały kolor zębów. Na jeden zabieg wybielania zębów Wrocław składają się dwie lub trzy fazy naświetlania. Środek wybielający podczas jednego zabiegu przywracając im naprawdę piękną i imponującą biel!
Sposoby wybielania zębów

Sposoby wybielania zębów

Istnieje wiele metod wybielania zębów Wrocław, począwszy od wybielających past i innych niedrogich produktów, które są w stanie usuwać tylko przebarwienia powierzchowne, po aktywowane światłem techniki wybielania stosowane w naszym gabinecie dentystycznym Wrocław - CLINIDENT, których skuteczność bywa zadziwiająca!

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 1
    • 25 września 2018

    Szukałam dużo o wybielaniu zębów przed ślubem. Chciałam to zrobić samodzielnie w domu. Czytałam wiele o pastach wybielających, ale to okazało się słabe. Dopiero wizyta w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT mi pomogła. Polecano mi, że lepiej unikać kosmetyczek wybielających zeby, tylko iść go gabinetu stomatologicznego, gdzie zajmą się Tobą lekarze. Polecam.

W tym dziale: Metoda, sposób, w domu, do it yourself DIY.