Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
81% pozytywne
33 głosy

Materiały stosowane do wybielania zębów

Do wybielania zębów Wrocław stosuje się preparaty na bazie:

  • nadtlenku wodoru, o wysokim stężeniu 35% lub niższym 10%, 15%
  • nadtlenku karbamidu w stężeniu 10%, 15% w przypadku nocnego wybielania nakładkowego, oraz 35% w ramach wybielania zewnętrznego w gabinecie

W związku z zastopowaniem powyższych związków chemicznych Pacjenci po zabiegu wybielania zębów Wrocław czasami skarżą się na nadwrażliwość zębów i odczuwanie bólu po zakończeniu zabiegu wybielania zębów. Dolegliwości kończą się zwykle po kilku dniach. Nadtlenek wodoru może wywołać podrażnienie zęba, dlatego osoby o wrażliwych zębach oraz z dużą ilością wypełnień powinny rozważnie dobierać metodę wybielania zębów oraz stężenie preparatu. Jeśli jednak wybielanie zębów Wrocław wykonane jest prawidłowo i profesjonalnie tak, jak w naszej przychodni stomatologicznej Wrocław - CLINIDENT, nie powinno dochodzić do przedostania się preparatu wybielającego zęby w obręb dziąsła oraz do żadnych podrażnień i uczucia dyskomfortu w czasie i po zabiegu wybielania zębów Wrocław.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Materiały, nażędzia.