Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
92% pozytywne
84 głosy

Do kogo jest kierowane wybielanie zębów lampą plazmową Excellite

Nowa metoda profesjonalnego wybielania zębów jest dla Pacjentów, którzy chcą szybko i efektywnie wybielić swoje zęby. Wielu z nas, ze względu na dietę wypełnioną pokarmami i napojami takimi jak marchewka, wino, czy kawa; zauważyło niekorzystną zmianę w kolorze swoich zębów. Straciły one swój naturalny i biały odcień. Nasza klinika pomoże Ci w szybki i bezbolesny sposób odzyskać dawną biel uśmiechu.

Lampa plazmowa na wybielanie zębów

Lampa plazmowa na wybielanie zębów

Profesjonalne wybielanie zębów usunie także przebarwienia związane z długoletnim paleniem papierosów. Excellite Plasma rozjaśnia przebarwienia związane z zażywaniem leków, takich jak żelazo czy antybiotyki. Osoby starsze, u których wystąpiła degeneracyjna zmiana koloru, również mogą skorzystać z pomocy naszej przychodni stomatologicznej Wrocław - CLINIDENT.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Lampa plazmowa, laserowe wybielanie zębów natychmiastowe na jednej wizycie.