Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
85% pozytywne
85 głosów

Jedzenie po zabiegu wybielania zębów

Po zabiegu wybielania zębów lampą plazmową należy się wstrzymać z jedzeniem na dwie godziny. Najlepiej jest ograniczyć jedzenie i picie w tym czasie tylko do wody mineralnej. Tuż po zabiegu wybielania zęby są bardzo podatne na odbarwienia. Taki stan trwa przez około dwa tygodnie (to zależy od indywidualnych predyspozycji). To nie znaczy, że przez ten czas powinniśmy odżywiać się wyłącznie wodą mineralną. Takie restrykcje pokarmowe dotyczą jedynie pierwszych 2 godzin po zabiegu. Potem należy zachować specyficzną dietę, tak zwaną ‘białą dietę’. Polega ona na wyeliminowaniu z naszego codziennego menu potraw i napoi, które maja właściwości odbarwiające. Są to kawa, herbata, czerwone wino i soki, czerwone sosy, należy bezwzględnie ograniczyć palenie tytoniu. Po około dwóch – trzech tygodniach po zabiegu wybielania zębów lampą plazmową można powrócić do normalnej diety. Jednak, aby efekty wybielania zębów utrzymały się jak najdłużej warto pozostać przy ‘białej diecie’ przez dłuższy czas.

Biała dieta

Biała dieta

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Dieta na białe zęby, co jeść, by mieć białe zęby, co jeść, by rozjaśnić zęby.