Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
92% pozytywne
85 głosów

Która pasta do zębów jest najlepsza żeby wybielić zęby domowym sposobem?

Wszystkie wybielające pasty do zębów działają bardzo podobnie. To, której z dostępnych na rynku będziemy używać, zależy tylko od naszych preferencji (bardzo często smakowych, estetycznych, czy podyktowanych przywiązaniem do danej marki). Wybielające pasty do zębów (najczęściej ze słowem White, lub Whitening w nazwie) tak naprawdę nie są wybielające. Rozjaśniają przebarwione zęby tylko do ich naturalnego koloru. Są skuteczne na przebarwienia od kawy, herbaty, papierosów itp. Działają one na zasadzie ścierania wszelkich nalotów. Bardzo często żółty kolor naszych zębów jest spowodowany właśnie takimi powierzchownymi nalotami, a doprowadzenie ich do naturalnego koloru wymaga jedynie stosowanie takiej wybielającej pasty do zębów. Efekty mogą się okazać wystarczające. Jeśli wymagane jest rozjaśnienie zębów znacznie wykraczające poza nasz naturalny kolor, wymagane jest zastosowanie innych metod. Jeśli chodzi o domowe sposoby możemy zastosowań paski wybielające bądź żele nakładane na noc (na odpowiedniej nakładce na zęby). Wymaga to długotrwałego regularnego stosowania. W niektórych przypadkach może się okazać uciążliwe i niewygodne. Najszybszą i najskuteczniejsza metodą jest wybielanie zębów lampą plazmową w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu. Jednymi z najskuteczniejszych metod są Beyond Whitening i Lampa Plazmowa. Cały zabieg wybielania zębów jest przeprowadzany podczas jednej wizyty pod kontrolą dobrego stomatologa Wrocław. Nie wymaga kilkutygodniowego czekania na efekty, po zastosowaniu metody Beyond Whitening efekty widać natychmiast po zabiegu. Ta metoda pozwala uzyskać znacznie lepsze efekty niż stosowanie jakiejkolwiek pasty do zębów. Jednak regularne stosowanie wybielających past do zębów zawsze może przynieść pewne efekty, a już na pewno pozwoli na dłużej utrzymać efekty wszelkich zabiegów wybielających zęby we Wrocławiu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Domowa metoda na wybielenie zębów, Wrocław wybielanie zębów w domu pastą wybielającą.