Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2019", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
79% pozytywne
49 głosów

Czy w trakcie wybielania zębów mogą wystąpić jakieś dolegliwości

Pacjenci bardzo rzadko odczuwają jakiekolwiek dolegliwości po zabiegu wybielania zębów przeprowadzonym w gabinecie stomatologicznym Wrocław - CLINIDENT. W trakcie i po zabiegu wybielania mogą pojawić się lekkie dolegliwości bólowe oraz wzmożona wrażliwość zębów na zimno i ciepło. Dolegliwości te znikają po 1-3 dobach od zabiegu wybielania zębów Wrocław. Dlatego też przez 24 godziny po zabiegu wybielenia zębów we Wrocławiu należy unikać spożywania potraw gorących lub bardzo zimnych. W razie wystąpienia dolegliwości ze strony dziąseł zalecamy płukanie jamy ustnej roztworem sody oczyszczonej.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Skutki wybelania zębów, dolegliwości przy wybielaniu zębów, uczulenia a wubielanie zębów i skutki uboczne..