Zamknij
Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów zwykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym,
a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "wiosenna promocja 2015", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

(71) 363-45-97   ::   Wybielanie zębów Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Biała dieta co jeść? Pojęcie białej diety - białe zęby Wrocław. Co to jest biała dieta po wybielaniu zębów żeby zęby pozostały białe
Język DE Język EN Język IT
Strona główna » Wybielanie zębów » Białą dieta po wybielaniu.

Białą dieta po wybielaniu?

Czy pomocne?:
+62 | 9

Po zabiegu wybielania zębów bardzo istotne jest zastosowanie tzw. "białej diety" przez okres 2 dni. Zasada jest prosta: wszystko, co może poplamić biała koszulę, może zaszkodzić świeżo wybielonym zębom. Przez 2 dni nie należy spożywać produktów zawierających dużą ilość barwników, w szczególności są to: kawa, herbata, barszcz czerwony, coca-cola, wiśnie, jagody, czerwone wino itp. Szkliwo jest wtedy bardzo odwodnione i łatwo chłonie barwniki z pożywienia i napojów. Nieprzestrzeganie tych zasad może prowadzić do utraty efektu wybielania zębów Wrocław. Dla jak najdłuższego zachowania śnieżnobiałego uśmiechu polecamy również stosowanie profesjonalnych past wybielających zęby.

Przez 2 godziny po skończonym zabiegu nie należy nic jeść ani pić, za wyjątkiem wody mineralnej!
Zasady białej diety

Zagadnienia: Biała dieta po wybielaniu zębów, lekka dieta oparta na białym jedzeniu nie koloryzującym zębów, biała dieta co jeść

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.