Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2020", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • Wybielanie zębów
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
87% pozytywne
72 głosy

Biała dieta po wybielaniu zębów

Po zabiegu wybielania zębów bardzo istotne jest zastosowanie tzw. "białej diety" przez okres 2 dni. Zasada jest prosta: wszystko, co może poplamić biała koszulę, może zaszkodzić świeżo wybielonym zębom. Przez 2 dni nie należy spożywać produktów zawierających dużą ilość barwników, w szczególności są to: kawa, herbata, barszcz czerwony, coca-cola, wiśnie, jagody, czerwone wino itp. Szkliwo jest wtedy bardzo odwodnione i łatwo chłonie barwniki z pożywienia i napojów. Nieprzestrzeganie tych zasad może prowadzić do utraty efektu wybielania zębów Wrocław. Dla jak najdłuższego zachowania śnieżnobiałego uśmiechu polecamy również stosowanie profesjonalnych past wybielających zęby.

Przez 2 godziny po skończonym zabiegu nie należy nic jeść ani pić, za wyjątkiem wody mineralnej!
Zasady białej diety

Zasady białej diety

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Biała dieta po wybielaniu zębów, lekka dieta oparta na białym jedzeniu nie koloryzującym zębów, biała dieta co jeść, wybielanie zębów.