Profesjonalne wybielanie zębów we Wrocławiu!

Wybielanie zębów wykonywane przez lekarza stomatologa w gabinecie stomatologicznym, a nie kosmetyczkę w gabinecie kosmetycznym!

Teraz nie 1400zł za oba łuki zębowe, tylko otrzymujesz 35% zniżki, czyli całkowity koszt to 900zł za wybielenie obu łuków zębowych. Warunkiem promocji jest hasło "zimowa promocja 2018", które musisz powiedzieć naszym lekarzom przed zabiegiem.

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu określenia planu wybielania zębów.

  • (71) 363-45-97
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Wybielanie zębów na jednej wizycie


Biały piękny uśmiech jest marzeniem każdego Pacjenta, dlatego coraz więcej a nich zgłasza się do naszej przychodni stomatologicznej CLINIDENT z prośbą o zabieg wybielenia zębów.

Pomimo tego, że wybielanie zębów nie jest niezbędnym leczeniem, często znaleźć go można na liście popularnych usług gabinetów dentystycznych. Obecnie na rynku dostępne są różne metody wybielania szkliwa zębów. Pacjenci tym samym mogą poddać się zabiegowi wybielania zębów w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT lub zdecydować się na wybielanie w domu. Pamiętajmy, że podczas takiego zabiegu konieczne jest odpowiednie poinstruowanie Pacjenta o ewentualnych zagrożeniach i zachowanie szczególnej ostrożności podczas procesu leczenia, aby nie uszkodzić twardych tkanek zęba i tkanek przyzębia.

Przed wybielaniem zębów
Przed wybielaniem zębów
Po wybielaniu zębów
Po wybielaniu zębów

Przed rozpoczęciem wybielania zębów powinno się przeprowadzić wywiad stomatologiczny polegający na wcześniejszym wystawieniu indywidualnej diagnozy i przeprowadzeniu oczyszczania zębów. Dzięki temu można ustalić, jakie czynniki spowodowały przebarwienie zębów oraz czy wymagane jest leczenie przed przystąpieniem do wybielania zębów. Szczególną uwagę powinno się zwrócić na wcześniejszym wyleczeniu próchnicy i innych chorób przyzębia.


Wybielanie zębów we Wrocławiu:

Gabinet stomatologiczny CLINIDENT we Wrocławiu w swojej ofercie posiada wybielanie zębów amerykańską metodą Beyond Whitening. Nasza lampa do wybielania zębów emituje zimne światło o długości fali 480-520 nm, co wraz z 35% nadtlenkiem wodoru pozwala na uzyskanie efektu rozjaśnienia od 5 do nawet 14 tonów według skali kolornika VITA.

Według psychologów 80% uwagi rozmówcy jest skupiona na ustach!

Lampa plazmowa pozwala maksymalnie skrócić czas zabiegu wybielania zębów. Zabieg odbywa się w gabinecie stomatologicznym i trwa około 30 minut. Wyeliminowano niedogodności, które występowały w tzw. "nakładkowej" metodzie wybielania, kiedy to Pacjent był zmuszony do spania w nakładkach wybielających przez kilka tygodni. Wybielenie zębów lampą wybielającą Excellite Plasma jest natychmiastowe i efekt wybielania zębów widać od razu!

Co powinniśmy wiedzieć przed przystapieniem do zabiegu wybielania zębów we wrocławskim gabinecie dentystycznym CLINIDENT:

W razie wszelkich pytań i wątpliwości, zapraszamy na bezpłatne konsultacje u naszego lekarza dentysty Rafała Pomianowskiego. Proszę kontaktować się mailowo, bądź telefonicznie z pytaniami o wybielanie zębów.