• (71) 363-45-97
  • Rejestracja przez Internet
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
83% pozytywne
54 głosy

Jak wygląda pierwsza wizyta w gabinecie dentystycznym?


Naszym celem jest to, aby zarówno pierwsza wizyta u dentysty jak i każda następna przebiegała dla Pacjenta w sposób bezstresowy, w serdecznej i ufnej atmosferze gabinetu stomatologicznego. Bardzo ważne jest, by zminimalizować stres Pacjenta już na pierwszej wizycie u dentysty, nawet jeśli jest to tylko wizyta kontrolna. Zdenerwowany Pacjent cierpi bardziej, ponieważ hormony stresu obniżają tolerancję na ból, a Pacjent zrelaksowany może nawet zasnąć na fotelu dentystycznym. Kładziemy też nacisk na komunikację stomatologa z Pacjentem. Dlatego najpierw rozmawiamy z Pacjentem i tłumaczymy, jak wyglądać będzie leczenie, co pozwala Pacjentom pokonać strach i odprężyć się w fotelu.

Na pierwszej wizycie u stomatologa CLINIDENT Wrocław wykonujemy przegląd jamy ustnej oraz zakładamy kartę Pacjenta dokumentującą przebieg leczenia. Podczas tej wizyty u stomatologa odpowiadamy na Państwa pytania i wątpliwości. Po dokładnym badaniu przedstawiamy indywidualny plan leczenia dopasowany do możliwości i oczekiwań Pacjenta. Nasi lekarze (stomatolog, ortodonta, implantolog, chirurg) dysponują nowoczesnym sprzętem, doświadczeniem zawodowym, znakomitym podejściem do Pacjenta i dokładają wszelkich starań, abyście Państwo czuli się w naszym gabinecie dentystycznym we Wrocławiu komfortowo.

W tym dziale: Pierwsza wizyta stomatologiczna, przegląd stomatologiczny wrocław, wizyta adaptacyjna u stomatologa, pierwsza konsultacja stomatologiczna wrocław.