• (71) 363-45-97
  • Rejestracja przez Internet
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
83% pozytywne
48 głosów

Czy usługi objęte są gwarancją


Każdy Pacjent przychodzący do naszego wrocławskiej przychodni stomatologicznej CLINIDENT oczekuje nie tylko szybkiego zniesienia bólu czy poprawy estetyki uzębienia i twarzy, ale także gwarancji na wykonaną pracę, którą jesteśmy mu w stanie zapewnić. Stosujemy materiały najwyższej jakości i czujemy się odpowiedzialni za naszą pracę. Dzięki temu nasi Pacjenci mają pewność, że nigdy nie zostaną ze swoimi problemami sami. W kwestii jakichkolwiek uwag na temat wykonanej usługi stomatologicznej, prosimy zwracać się do naszych stomatologów, którzy z chęcią odpowiedzą na wszystkie pytania.

Pamiętajmy jednak, że osiągnięty sukces kliniczny musi być utrzymywany przy dużym zaangażowaniu Pacjenta. Stosowanie się do zaleceń lekarza i wizyty kontrolne, obowiązkowe co pół roku, pozwolą uniknąć błędów higienicznych, umożliwią dokonanie drobnych napraw i poprawek zużywających się prac stomatologicznych, w porę zapobiegną procesom chorobowym - co ma ogromne znaczenie dla stanu zdrowotnego jamy ustnej i długiego użytkowania wypełnień i prac protetycznych.

W trosce o najwyższą jakość świadczonych usług, Państwa zdrowie i zadowolenie z osiągniętych efektów jesteśmy w stanie udzielić Państwu wysokiej (najwyższej jakości) gwarancji na nasze usługi.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Gwarancja, polityka jakości, wysoka jakość.