• (71) 363-45-97
  • Dental Travel to
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Podróże dentystyczne do Wrocławia (Polski) dla obcokrajowców


Oferta DENTAL TRAVEL Wrocław to idealna kombinacja wypoczynku we Wrocławiu - jednym z najbardziej atrakcyjnych turystycznie miast Polski - Wrocław (województwo dolnośląskie), połączona z fachowym leczeniem stomatologicznym gwarantowanym przez klinikę stomatologiczną CLINIDENT we Wrocławiu (woj. dolnośląskie, Polska).

Turystyka medyczna i zdrowotna (w tym turystyka dentystyczna) to nowy trend w Europie łączący leczenie stomatologiczne ze zwiedzaniem i wypoczynkiem. Obcokrajowcy najchętniej wybierają miasta o wyjątkowych walorach turystycznych, do których łatwo dostać się podróżując tanimi liniami lotniczymi. Takim miastem niewątpliwie jest Wrocław - stolica Dolnego Śląska. Miasto najchętniej odwiedzane jest przez Niemców, Brytyjczyków czy Włochów. Oprócz atrakcji turystycznych Wrocław jest w stanie zaoferować obcokrajowcom leczenie dentystyczne na najwyższym europejskim poziomie (jakość UE – Unii Europejskiej)! Dlatego od kilku lat obserwujemy dynamiczny wzrost zainteresowania turystyką stomatologiczną i podróżami do naszego miasta Wrocław w celu skorzystania z usług stomatologicznych w przychodni dentystycznej CLINIDENT. O tym, że warto wybrać się do Wrocławia, mogą zapewnić Państwa liczni zagraniczni Pacjenci, którzy do tej pory skorzystali z usług dentystycznych wrocławskiego gabinetu stomatologicznego CLINICDENT.

Gabinet dentystyczny CLINIDENT oferuje Pacjentom z zagranicy:

  • bardzo wysoki standard usług dentystycznych
  • najnowocześniejsze wyposażenie
  • wysoką jakość wykonywanych zabiegów stomatolgoicznych
  • atrakcyjnie niskie ceny
  • profesjonalną kadrę medyczną

Najważniejszym powodem, aby odwiedzić gabinet stomatologiczny CLINIDENT Wrocław jest ogromna różnica w cenach usług dentystycznych:

  • Ceny usług stomatologicznych w Polsce są o 60-80% niższe niż w krajach Europy Zachodniej!
  • Ceny za usługi stomatologiczne w gabinecie CLINIDENT są jednymi z najniższych, oferowanych przez ośrodki tego typu w Europie

Do tego nasza placówka gwarantuje Państwu profesjonalną kadrę medyczną najwyższe standardy usług medycznych i najnowocześniejsze wyposażenie, sprzęt medyczny, dentystyczny, oraz materiały stomatologiczne z Wrocławia.

Naszym zagranicznym Pacjentom jesteśmy w stanie zorganizować nocleg w luksusowych hotelach, ponieważ wiemy, jak ważna jest rekonwalescencja w komfortowych warunkach (czytaj: gdzie spać). Oprócz tego polecimy Państwu najlepsze restauracje we Wrocławiu (czytaj: gdzie jeść) oraz udzielimy informacji, co warto zobaczyć w mieście Wrocław (czytaj: atrakcje turystyczne). Każdym zagranicznym Gościem, który zawita do Wrocławia w celu skorzystania z usług stomatologicznych gabinetu CLINIDENT, zajmiemy się kompleksowo od przyjazdu, aż do ostatniego dnia pobytu. Do każdego podchodzimy w sposób indywidualny. Ogromną zaletą naszych stomatologów jest znajomość języków obcych. Mówimy po angielsku, niemiecku i włosku.

Rosnące zainteresowanie zagranicznych turystów polskimi usługami dentystycznymi sprawia, że turystyka stomatologiczna rozwija się znakomicie.