• (71) 363-45-97
  • Stomatolog
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Stomatolog Wrocław


Stomatolog jest lekarzem odpowiedzialnym za stan naszego uzębienia. Jest to niezwykle ważne i odpowiedzialne zajęcie. Dbanie o jak najlepszy stan zębów jest też coraz istotniejszą rzeczą dla każdego z nas. Zdrowe i piękne zęby są naszą wizytówką. Dzięki pełnemu i jasnemu uśmiechowi jesteśmy lepiej postrzegani przez otoczenia, a dobrze działające uzębienie pozwala nam dobrze i zdrowo się odżywiać – ma to bardzo pozytywny wpływ na ogólny stan naszego zdrowia. Regularna opieka stomatologiczna jest niezbędna dla zachowania wspaniałego uśmiechu przez bardzo długi czas.

W naszym gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu oferujemy opiekę stomatologiczną na najwyższym poziomie. Gwarancją takiej opieki jest nasz personel medyczny: nasi lekarze stomatolodzy mogą się szczycić dyplomami znakomitych uczelni i certyfikatami potwierdzającymi ich najwyższe umiejętności i znajomość najnowszych technologii w dziedzinie stomatologii. Dodatkowo lekarze stomatolodzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje poprzez uczestnictwo w kursach i szkoleniach.

Opieka stomatologiczna w naszym gabinecie we Wrocławiu obejmuje szereg dziedzin i specjalności. W ten sposób zapewniamy kompleksowe leczenie stomatologiczne z możliwością szerokich konsultacji specjalistycznych.

Leczenie stomatologiczne obejmuje następujące zabiegi:

  • Profilaktyka stomatologiczna – obejmuje wizyty kontrolne u stomatologa, regularne badania stanu uzębienia, porady jak najlepiej dbać o zęby samodzielnie. Stomatolog zadba o zdrowie naszych zębów, a w razie wystąpienia jakichkolwiek dolegliwości szybko i sprawnie zareaguje – dzięki temu ewentualne leczenie stomatologiczne będzie szybkie i skuteczne.
  • Leczenie próchnicy – jest to najczęstszy zabieg przeprowadzany przez stomatologa CLINIDENT. Polega na wypełnieniu ubytków próchniczych w zębach - odbudowa zęba. Leczenie stomatologiczne będzie tym skuteczniejsze, im szybciej zareagujemy na zmiany próchnicze.
  • Leczenie chorób przyzębia – choroby przyzębia są najczęstszą przyczyna utraty zębów. Leczenie tych chorób (parodontoza, zapalenia dziąseł) często jest trudne i długotrwałe, dlatego bardzo ważna jest ciągła opieka stomatologiczna i częste poddawanie się odpowiednim zabiegom w gabinecie stomatologicznym.
  • Uzupełnianie braków zębowych – stomatolog zajmuje się też wykonywaniem uzupełnień protetycznych, takich jak: protezy całkowite i częściowe (akrylowe, szkieletowe, zatrzaskowe). Nasi lekarze stomatolodzy dobiorą najlepsze rozwiązanie protetyczne dla indywidualnego przypadku.
  • Zabiegi estetyczne i higieniczne – aby zachować piękny i zdrowy uśmiech należy korzystać z profesjonalnych zabiegów estetycznych i higienicznych. Zabiegi te obejmują: wybielanie zębów, poprawianie kształtu zębów, oczyszczanie powierzchni zębów z osadów. Jest to część leczenia stomatologicznego, która w znacznym stopniu poprawia odporność zębów i zatrzymuje rozwój wielu chorób przyzębia.
  • Stomatolog jest też pierwszym lekarzem, z którym mamy kontakt w przypadku, gdy coś niedobrego dzieje się w naszej jamie ustnej. Stomatolog dokona rozpoznania choroby i rozpocznie jej leczenie. Jednak czasem wymagana jest interwencja specjalistyczna. W takim przypadku stomatolog skieruje nas do odpowiedniego specjalisty.
  • Leczenie zębów mlecznych – stomatologia obejmuje też leczenie dzieci i młodzieży. Zapewniamy doskonałą opiekę stomatologiczną dla dzieci, młodzieży i studentów – nasi stomatolodzy mają wspaniały kontakt z najmłodszymi Pacjentami.
  • Implanty i uzupełnienia na implantach – nasi stomatolodzy przy współpracy chirurgów stomatologicznych oferują zabiegi wszczepienia implantów stomatologicznych i wykonanie na nich uzupełnień protetycznych.