(71) 363-45-97   ::   Protezy dentystyczne Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Naprawa protez Wrocław - zrób to sam! Jak naprawić uszkodzoną protezę dentystyczną. Gdzie mogę naprawić pękniętą protezę zębową we Wrocławiu?
Język DE Język EN Język IT
Strona główna » Protezy dentystyczne » Samodzielnie naprawianie protez dentystycznych.

Samodzielnie naprawianie protez dentystycznych

Czy pomocne?:
+57 | 7
Nie można samodzielnie naprawić uzupełnienia protetycznego!

Nie ma znaczenia czy jest to proteza stała (most, korona), czy proteza ruchoma. Samodzielne próby naprawy protez mogą się skończyć w najlepszym przypadku nieodwracalnym uszkodzeniem protezy, którego nie naprawi nawet specjalista. W najgorszym przypadku poważnym uszkodzeniem tkanek jamy ustnej. Jeśli uzupełnienie protetyczne zostanie uszkodzone, lub będzie nam przeszkadzać, należy jak najszybciej udać się do laboratorium protetycznego gabinetu stomatologicznego CLINIDENT. Napraw protez może dokonać jedynie stomatolog Wrocław lub wykwalifikowany technik dentystyczny współpracujący z gabinetem dentystycznym Wrocław - CLINIDENT.

Zagadnienia: naprawa protez Wrocław, wymiana protezy dentystycznej Wrocław, zamiana na nową protezę zębową we Wrocławiu

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.