(71) 363-45-97   ::   Protezy dentystyczne Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Kleje do protez Wrocław do samodzielnego użycia w domu. Przytwierdzanie protezy do podniebienia klejem do protez dentystycznych
Język EN Język DE Język IT
Strona główna » Protezy dentystyczne » Stosowanie klejów do protez dentystycznych.

Stosowanie klejów do protez dentystycznych

Czy pomocne?:
+25 | 6

Kleje do protez mogą okazać się przydatne w różnych sytuacjach. Istnieją w postaci żeli, proszków, płynów. Utrzymują protezę na miejscu, dają komfortową pewność, że nic złego się z nią nie stanie. Przydatne dla osób śpiewających, krzyczących (wojskowi wydający rozkazy) dużo otwierających usta.

Kleje te należy stosować tylko w wyjątkowych sytuacjach. Ciągłe i długotrwałe korzystanie z klei do protez jest niekorzystne
.

Prawidłowo wykonana proteza dentystyczna powinna utrzymywać się we właściwym miejscu samoczynnie. Odpowiednio zaprojektowana płyta protezy wykorzystuje siłę mięśni i podciśnienie powstające między protezą, a błoną śluzową. Jeśli od samego początku używamy kleju do protezy dentystycznej możemy nie zauważyć jej mankamentów, które powinny być niezwłocznie skorygowane przez stomatologa we Wrocławiu lub protetyka gabinetu dentystycznego CLINIDENT, który wykonał daną protezę dentystyczną.

Zagadnienia: klej do protezy zębowej, przytwierdzanie protezy do jamy ustnej

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.