(71) 363-45-97   ::   Protezy dentystyczne Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Rozchwiane zęby leczenie Wrocław. Leczenie rozchwiania zębów we Wrocławiu. Zęby się chwieją stomatolog Wrocław. Szynowanie zębów rozchwianych.
Język DE Język EN Język IT
Strona główna » Protezy dentystyczne » Rozchwianie zębów (chwiejące zęby).

Rozchwianie zębów (chwiejące zęby)

Czy pomocne?:
+79 | 11

Szynowanie zębów stosuje się w przypadku mocnego rozchwiania zębów na skutek chorób przyzębia. Najczęstszą przyczyna rozchwiania zębów wymagającego ich szynowania jest paradontoza. Dzięki połączeniu i usztywnieniu zębów zapobiegamy ich dalszemu rozchwianiu i przesuwaniu się. Zęby unieruchomione w ten sposób po pierwsze nie wypadną, a po drugie szybciej zdołają odbudować połączenie z kością szczęki. Do szynowania zębów można użyć najróżniejszych technik i materiałów. Najprostszym z nich jest zastosowanie metalowego drutu odpowiednio przymocowanego do zębów. Obecnie używa się do tego materiałów z włókna szklanego. Jest to materiał znacznie odporniejszy i nie uczulający, co może być szczególnie ważne w przypadku poważnych schorzeń przyzębia. W przypadku rozchwiania zębów najodpowiedniejsza metodę terapii dobierze indywidualnie dobry stomatolog z gabinetu dentystycznego Wrocław - CLINIDENT.

Zagadnienia: Rozchwiane zęby - metody leczenia, sposób na chwiejące się zęby, szynowanie zębów

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.