(71) 363-45-97   ::   Protezy dentystyczne Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Protezy zębowe Wrocławiu - protezy stomatologiczne. Korony i mosty zębowe.
Język EN Język DE Język IT
Nasze certyfikaty:
Stomatologia polska u progu wejścia do Unii Europejskiej
Zdjęcia gabinetu:
Przychodnia, klinika, personel, bezstresowo
Strona główna » Leczenie protetyczne.

Protezy zębowe we Wrocławiu

Braki zębowe i utrata zębów są następstwem schorzeń uzębienia, które mogą być wyleczone przez naszych wykwalifikowanych stomatologów we Wrocławiu, z zastosowaniem nowoczesnych metod protetycznych.

Po obejrzeniu zdjęć wykonanych podczas leczenia Pacjentów, przekonasz się, że nowoczesne techniki protetyczne są w stanie zastąpić nawet bardzo znaczne braki w uzębieniu i wyeliminować wynikające z tego ograniczenia.

Ważne jest to, że po leczeniu protetycznym, nikt z otoczenia nie zauważy różnicy. Dotyczy to także często nieuniknionej straty jednego zęba lub straty wielu zębów. W tej trudnej dla Ciebie sytuacji , nasi dentyści znajdą rozwiązanie, które zapewni przywrócenie funkcji żucia, nawet w razie utraty wszystkich zębów. Proteza zębowa pozwala na szeroki uśmiech i swobodne pokazywanie zębów w całej okazałości.

Protezy dentystyczne
Mosty - przed
Protezy dentystyczne Wrocław
Mosty - po

Z naszymi dentystami, przed przystąpieniem do leczenia, ustalisz i omówisz zabiegi, którymi zostaniesz poddany. Ważna jest w tej sytuacji otwarta postawa i akceptacja zastosowanej protezy jako istotnego środka, zapobiegającego dalszej destrukcji uzębienia.

Zadaniem naszej galerii przypadków klinicznych jest ułatwienie podejmowania decyzji i umożliwienie znalezienia, wspólnie ze stomatologiem, najlepszego rozwiązania stomatologicznego do Twojego przypadku.

Protezy dentystyczne
Przed założeniem licówek
Protezy dentystyczne
Po założeniu licówek

Mamy nadzieję, że tworząc galerię przypadków klinicznych, przyczyniamy się do ułatwienia Ci podjęcia odpowiedniej decyzji, w konsultacji z protetykiem, oraz złagodzenia lub wyeliminowania obaw związanych z niezbędnymi zabiegami.

Zespół lekarzy CLINIDENT'u


Teraz to możliwe, protetyka stomatologiczna i nowoczesna stomatologia daje nam nieograniczone możliwości i różne rozwiązania protetyczne zapewniające piękny uśmiech. Mając piękne zęby możemy się uśmiechać każdego dnia, nie musimy się krępować w instytucjach publicznych czy też w pracy, na przyjęciach biznesowych i rodzinnych spotkaniach.

Protezy dentystyczne

Wiemy jak ważna jest estetyka, dlatego każda praca protetyczna wychodząca z naszej pracowni jest ściśle dopracowana pod wymagania pacjenta. O gustach się nie rozmawia i tak też jest z estetyką protetyczną. My robimy tak lecz niektórzy wolą inaczej.


Często zadawane pytania z zakresu protetyki we wrocławskim gabinecie stomatologicznym CLINIDENT:

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.