• (71) 363-45-97
  • Ostry dyżur
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
88% pozytywne
154 głosy

Guzek na podniebieniu twardym

Guzek na podniebieniu twardym (czy zgrubienie na podniebieniu) może być spowodowany przez wiele przyczyn. Może to być infekcja bakteryjna lub wirusowa, stan zapalny, torbiel, podrażnienie mechaniczne, reakcja alergiczna, czy inna zmiana, nawet nowotworowa. Aby dokładnie określić co wywołało pojawienie się takiego guzka i jak sobie z nim poradzić, należy udać się do dobrego specjalisty – dentysty gabinetu dentystycznego CLINIDENT, który ewentualnie skieruje na dalsze badania. Jeśli guzek na podniebieniu twardym pojawił się nagle, z dnia na dzień, nie powinniśmy się obawiać zmiany nowotworowej. Jednak jak najszybsza wizyta u dobrego dentysty jest jak najbardziej wskazana.

Kulka, guz na podniebieniu Wrocław
Kulka, guz na podniebieniu

Zatem jeśli masz coś, co przypomina guza na podniebieniu, guzka na podniebieniu, kulkę na podniebieniu, kuleczkę na podniebieniu to przyjdź niezwłocznie do gabinetu dentystycznego CLINIDENT we Wrocławiu.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: wzgórek na podniebieniu, zrobił się guz na podniebieniu, pojawiło się zgrubienie na podniebieniu, wypukłoci na podniebieniu, ropa z podniebienia, kulka na podniebieniu.