(71) 363-45-97   ::   Piaskowanie zębów Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Różnica między ultradzwiękami a piaskowaniem. Oczywszczanie zębów u stomatologa. Dentysta przeprowadza usuwanie osadów.
Język EN Język DE Język IT
Strona główna » Piaskowanie zębów » Czym różni się piaskowanie zębów od skalingu zębów.

Czym różni się piaskowanie zębów od skalingu zębów?

Czy pomocne?:
+99 | 13

Standardem gabinetu dentystycznego jest stosowanie piaskowania i skalingu jako wzajemnie uzupełniających się zabiegów. Dlatego traktujemy usuwanie osadów i kamienia jako jedna usługę czyszczenia profesjonalnego zębów. Skaling Wrocław powoduje eliminowanie złogów nazębnych przy użyciu narzędzi ultradźwiękowych, a piaskowanie powierzchowne przebarwienia i naloty. Piaskowanie Wrocław również wygładza powierzchnie zęba, która znajdowała się pod kamieniem nazębnym, co likwiduje ryzyko powtórnego osadzenia się kamienia na oczyszczonych powierzchniach. Jeśli wypiaskowalibysmy zęby bez uprzedniego usunięcia złogów nazębnych, aparat do piaskowania wypolerowałby tylko kamień. Stosując tylko skaling, nie doczyścimy trudno dostępnych miejsc, takich jak przestrzenie miedzyzębowe, dlatego uzupełnieniem będzie piaskarka.

Zagadnienia: Piaskowanie, ultradźwięki, osad

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.