Zamknij
Promocja wiosna 2015! - bezpłatne konsultacje u Ortodonty! *

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363-45-97 i zapisz się
na darmową konsultację w celu zbadania Twojej wady zgryzu i ustawienia zębów.
Lekarz Ortodonta przedstawi Ci bezpłatną diagnozę Twojego zgryzu.

* - promocja nie dotyczy osób z już rozpoczętym leczeniem ortodontycznym (założony aparat ortodontyczny).

(71) 363-45-97   ::   Aparat estetyczny Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 25 lat doświadczenia!
Wyciorki do zębów. Metoda oczyszczania aparatu estetycznego od ortodonty wyciorkami. Mycie aparatu metalowego wyciorkami od ortodonty.
Język EN Język DE Język IT
Strona główna » Ortodonta » Wyciorki do czyszczenia zębów.

Wyciorki do czyszczenia zębów

Czy pomocne?:
+76 | 1

Do czyszczenia zębów „uzbrojonych” w stały aparat ortodontyczny stworzono wiele rodzajów szczoteczek. Jednym z nich są właśnie wyciorki ortodontyczne. Przypominają one okrągłe szczotki służące do czyszczenia butelek, jednak są zdecydowanie mniejsze. Za pomocą wyciorków oczyszczamy przestrzenie między łukiem aparatu, a zębami i okolice zamków aparatu ortodontycznego estetycznego. Używanie wyciorków może być długotrwałe i nużące, jednak jest konieczne, ponieważ jedynie za ich pomocą możemy oczyścić trudno dostępne miejsca w aparacie ortodontycznym stałym. Dużą zaletą wyciorków do czyszczenia zębów jest ich niewielki rozmiar – zawsze możemy je mieć przy sobie, ponieważ nie zajmują dużo miejsca, a dokładne czyszczenie zębów po każdym posiłku jest niezwykle istotne podczas leczenia ortodontycznego.

Zagadnienia: Wyciorki do mycia aparatu stałego, wyciorki do zębów, czyszczenie aparatu i zębów wyciorkami ortodontycznymi

Autor tekstu: Google+

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.