Promocja zima 2019 - zwrot kosztów pierwszej wizyty!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363 45 97 aby zbadać wady i nieprawidłowości zgryzu.

W przypadku podjęcia leczenia ortodontycznego (założenie aparatu), koszt pierwszej wizyty zwracamy!

  • (71) 363-45-97
  • Ortodonta
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
95% pozytywne
102 głosy

Czy noszenie aparatów ortodontycznych wśród nastolatków jest popularne?


Oczywiście, że TAK! Noszenie aparatu ortodontycznego wśród nastolatków jest wręcz modne i świadczy o wielkiej dbałości o zdrowie. W tej grupie wiekowej najczęściej stosowane są aparaty stałe, których potencjalne możliwości w leczeniu ortodontycznym uzębienia stałego są największe. Nastolatki z "metalowym uśmiechem" to wizytówka rozwiniętych społeczeństw, gdzie zdrowie, dobre samopoczucie oraz właściwa prezencja stanowią wielką wartość większości obywateli. Proste nieprawidłowości, ale też niektóre większe wady mogą być leczone także aparatami zdejmowanymi.

Duży odsetek młodzieży ma opory przed rozpoczęciem leczenia u ortodonty, w szczególności aparatem stałym, obawiając się reakcji kolegów. Pamiętajmy, że dziś metalowe, srebrne albo przezroczyste klamerki na zębach nikogo już nie dziwią. Aparaty ortodontyczne noszą dzieci i dorośli, a wśród młodzieży cieszą się sporą popularnością, zwłaszcza te zdobione lub z kolorowymi ligaturami.

Dobrze zaplanowane i prawidłowo przeprowadzone przez doświadczonego specjalistę leczenie, daje bardzo dobry rezultat na długie lata.
Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Popularność leczenia u ortodonty, powodzenie leczenia ortodntycznego, zainteresowanie leczeniem aparatem ortodontycznym.