• (71) 363-45-97
  • Historia
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Geneza naszego gabinetu

Powstanie gabinetu dentystycznego CLINIDENT sięga aż do roku 1989, kiedy to działalność stomatologiczną rozpoczęła jego założycielka i kierownik – lekarz stomatolog Dorota Pomianowska. Podczas wielu lat praktyki stomatologicznej celem doktor stało się zgromadzenie najlepszego zespołu młodych, ambitnych osób, dla których leczenie stomatologiczne to więcej niż tylko praca, tylko prawdziwą pasja. Aby pomagać Pacjentom kompleksowo, w szerokim zakresie, gabinet stomatologiczny podjął także współpracę z zespołem zaufanych i doświadczonych specjalistów z pokrewnych dziedzin stomatologii. Sama doktor Pomianowska jest wybitną specjalistką w stomatologii zachowawczej z naciskiem na aspekty stomatologii estetycznej. Dr Pomianowska posiada liczne dyplomy uznania oraz certyfikaty. Na co dzień wspiera w pracy ją jej syn – lekarz dentysta Rafał Pomianowski.

Lekarze CLINIDENT wraz z asystą stomatologiczną ciągle poszerzają swoją wiedzę, podnoszą kwalifikacje i poznają najnowsze trendy w leczeniu stomatologicznym. Wszystko po to, by zaoferować Pacjentom maksymalnie krótkie, bezbolesne, przy użyciu nowoczesnego sprzętu stomatologicznego leczenie, które przyniesie trwałe efekty estetyczne i zdrowotne. Zachęcamy do zapoznania się z informacjami na temat ich doświadczenia, ich listą szkoleń, w których brali udział oraz z posiadanymi dyplomami i certyfikatami, które zamieściliśmy na stronie.

Zapraszamy serdecznie do odwiedzenia naszego gabinetu dentystycznego i poznania się z naszym zespołem osobiście na pierwszej, niezobowiązującej wizycie. Przeprowadzimy bezpłatną konsultację oraz przegląd stomatologiczny. Odpowiemy również na wszystkie pytania, rozwiejemy wątpliwości, opracujemy plan leczenia stomatologicznego dostosowany do indywidualnych potrzeb Pacjenta.

Certyfikaty gabinetu: