• (71) 363-45-97
  • Implanty
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
95% pozytywne
82 głosy

Czy implanty zębowe są bezpieczne


Badania naukowe przeprowadzone na setkach tysięcy Pacjentów na całym świecie, poparte wieloletnim okresem obserwacji, dowodzą, że implanty zębowe Wrocław są biologicznie bezpieczne. Wiele lat badań i obserwacji klinicznych uczyniło implantologię jedną z najbezpieczniejszych i najbardziej pożądanych metod odbudowy braków zębowych Statystyki pokazują, że w 98,9% przypadków, wszczepienie implantów zębowych kończy się sukcesem. Ponadto cechuje je długofalowy efekt estetyczny.

Do dzisiaj wszczepiono kilkadziesiąt milionów implantów u ludzi na całym świecie.

Implantacja Wrocław jest mniejszą ingerencją niż usunięcie na przykład zgorzelinowych korzeni zęba, gdzie mamy do czynienia z wysiewem bakterii do krwioobiegu. Implant Wrocław jest absolutnie sterylny i dodatkowa osłona antybiotykowa zapewnia bezpieczeństwo naszemu organizmowi.

Najnowszym osiągnięciem inżynierii biologicznej są we Wrocławiu - tytanowe implanty zębowe. Tytan jest materiałem kompatybilnym, biozgodnym z organizmem, a nawet jeżeli implant nie zintegruje się z kością to po jego wyjęciu powstaje miejsce takie jak zębodół po usunięciu zęba. Miejsce to wypełnia się kością i zwykle po około pól roku możliwa jest ponowna implantacja (reimplantacja).

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Bezpieczeństwo, komplikacje, powikłania.