• (71) 363-45-97
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pacjenci, korzystający z usług gabinetu dentystycznego CLINIDENT, mają do dyspozycji darmowy parking, widoczny na zdjęciach powyżej, znajdujący się przed budynkiem gabinetu dentystycznego. Mogą tam bez obaw zostawić auto i udać się do kliniki. Czas oczekiwania na wizytę mogą Państwo spędzić w naszej poczekalni, gdzie w komfortowych warunkach można się zrelaksować i przygotować do skorzystania z usług stomatologa.

Galeria zdjęć gabinetu stomatologicznego CLINIDENT


Telefon, komórka, dane kontatkowe, adres, mapa, lokalizacja, gdzieParking Przychodnia Stomatologiczna, Klinika z parkingiemAparatura, sprzęt medyczny, monitor, wyświetlacz, fotel podstawowyZdjęcia, fotki, pryzmat, rzutWybielanie zębów, białe zęby, tanio, szybko, dyskretniePrzychodnia, klinika, personel, bezstresowoWyposażenie, sprzęt, urządzenia, technologiaPoczekalnia, nie czekaj, bez kolejki, wygodnie, szybkoCodziennie, w święto, w soboty, w niedziele, w nocy, w dzieńDoświadczenie, profesjonalizm, wieloletnie, dobrybezpieczny stomatolog, skuteczne leczenie u stomatologaBez stresu, przyjemnie, szybko, tanioEstetycznie, ładnie, piękny uśmiech, białe zębyNowe wyposażenie dentysty, dobry sprzęt gabinetu stomatologicznegoSterylność, czystość, jakość, higiena, sprzątanieblisko stomatolog, dentysta niedaleko, gabinet stomatologiczny położenieJakość, potrzeby Pacjentów, klasa, wysokie loty, gwarancja jakościBiałe zęby, wybielanie zębów Wrocław, Szybko i bezboleśnieBezboleśnie, nie boli, bez bóluStomatolog dla dziecka, dentysta dziecięcyDentysta cennik Wrocław

W gabinecie stomatologicznym CLINIDENT wysokie kwalifikacje naszych stomatologów uzupełniamy nowoczesnym wyposażeniem gabinetu. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i ciągle inwestujemy w udoskonalanie gabinetu. Posiadamy dwa nowoczesne unity widoczne na zdjęciach poniżej, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do wykonywania zarówno podstawowych zabiegów leczenia zębów, jak i tych bardziej zaawansowanych - piaskowanie czy skalingu.

W tym dziale: Galeria, zdjęcia, fotki, gabinet, wnętrze