• (71) 363-45-97
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pacjenci, korzystający z usług gabinetu dentystycznego CLINIDENT, mają do dyspozycji darmowy parking, widoczny na zdjęciach powyżej, znajdujący się przed budynkiem gabinetu dentystycznego. Mogą tam bez obaw zostawić auto i udać się do kliniki. Czas oczekiwania na wizytę mogą Państwo spędzić w naszej poczekalni, gdzie w komfortowych warunkach można się zrelaksować i przygotować do skorzystania z usług stomatologa.

Galeria zdjęć gabinetu stomatologicznego CLINIDENT


Stomatolog dla dziecka, dentysta dziecięcybezpieczny stomatolog, skuteczne leczenie u stomatologaZdjęcia, fotki, pryzmat, rzutPrzychodnia, klinika, personel, bezstresowoParking Przychodnia Stomatologiczna, Klinika z parkingiemDentysta cennik WrocławPoczekalnia, nie czekaj, bez kolejki, wygodnie, szybkoBiałe zęby, wybielanie zębów Wrocław, Szybko i bezboleśnieTelefon, komórka, dane kontatkowe, adres, mapa, lokalizacja, gdzieBez stresu, przyjemnie, szybko, tanioAparatura, sprzęt medyczny, monitor, wyświetlacz, fotel podstawowyEstetycznie, ładnie, piękny uśmiech, białe zębyBezboleśnie, nie boli, bez bóluWyposażenie, sprzęt, urządzenia, technologiaNowe wyposażenie dentysty, dobry sprzęt gabinetu stomatologicznegoSterylność, czystość, jakość, higiena, sprzątanieWybielanie zębów, białe zęby, tanio, szybko, dyskretnieDoświadczenie, profesjonalizm, wieloletnie, dobryJakość, potrzeby Pacjentów, klasa, wysokie loty, gwarancja jakościCodziennie, w święto, w soboty, w niedziele, w nocy, w dzieńblisko stomatolog, dentysta niedaleko, gabinet stomatologiczny położenie

W gabinecie stomatologicznym CLINIDENT wysokie kwalifikacje naszych stomatologów uzupełniamy nowoczesnym wyposażeniem gabinetu. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i ciągle inwestujemy w udoskonalanie gabinetu. Posiadamy dwa nowoczesne unity widoczne na zdjęciach poniżej, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do wykonywania zarówno podstawowych zabiegów leczenia zębów, jak i tych bardziej zaawansowanych - piaskowanie czy skalingu.

W tym dziale: Galeria, zdjęcia, fotki, gabinet, wnętrze