• (71) 363-45-97
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pacjenci, korzystający z usług gabinetu dentystycznego CLINIDENT, mają do dyspozycji darmowy parking, widoczny na zdjęciach powyżej, znajdujący się przed budynkiem gabinetu dentystycznego. Mogą tam bez obaw zostawić auto i udać się do kliniki. Czas oczekiwania na wizytę mogą Państwo spędzić w naszej poczekalni, gdzie w komfortowych warunkach można się zrelaksować i przygotować do skorzystania z usług stomatologa.

Galeria zdjęć gabinetu stomatologicznego CLINIDENT


Przychodnia, klinika, personel, bezstresowoZdjęcia, fotki, pryzmat, rzutBiałe zęby, wybielanie zębów Wrocław, Szybko i bezboleśniebezpieczny stomatolog, skuteczne leczenie u stomatologaPoczekalnia, nie czekaj, bez kolejki, wygodnie, szybkoParking Przychodnia Stomatologiczna, Klinika z parkingiemWyposażenie, sprzęt, urządzenia, technologiaTelefon, komórka, dane kontatkowe, adres, mapa, lokalizacja, gdzieAparatura, sprzęt medyczny, monitor, wyświetlacz, fotel podstawowyDoświadczenie, profesjonalizm, wieloletnie, dobryBez stresu, przyjemnie, szybko, tanioJakość, potrzeby Pacjentów, klasa, wysokie loty, gwarancja jakościStomatolog dla dziecka, dentysta dziecięcyWybielanie zębów, białe zęby, tanio, szybko, dyskretnieBezboleśnie, nie boli, bez bólublisko stomatolog, dentysta niedaleko, gabinet stomatologiczny położenieNowe wyposażenie dentysty, dobry sprzęt gabinetu stomatologicznegoCodziennie, w święto, w soboty, w niedziele, w nocy, w dzieńSterylność, czystość, jakość, higiena, sprzątanieEstetycznie, ładnie, piękny uśmiech, białe zębyDentysta cennik Wrocław

W gabinecie stomatologicznym CLINIDENT wysokie kwalifikacje naszych stomatologów uzupełniamy nowoczesnym wyposażeniem gabinetu. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i ciągle inwestujemy w udoskonalanie gabinetu. Posiadamy dwa nowoczesne unity widoczne na zdjęciach poniżej, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do wykonywania zarówno podstawowych zabiegów leczenia zębów, jak i tych bardziej zaawansowanych - piaskowanie czy skalingu.

W tym dziale: Galeria, zdjęcia, fotki, gabinet, wnętrze