• (71) 363-45-97
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Pacjenci, korzystający z usług gabinetu dentystycznego CLINIDENT, mają do dyspozycji darmowy parking, widoczny na zdjęciach powyżej, znajdujący się przed budynkiem gabinetu dentystycznego. Mogą tam bez obaw zostawić auto i udać się do kliniki. Czas oczekiwania na wizytę mogą Państwo spędzić w naszej poczekalni, gdzie w komfortowych warunkach można się zrelaksować i przygotować do skorzystania z usług stomatologa.

Galeria zdjęć gabinetu stomatologicznego CLINIDENT


blisko stomatolog, dentysta niedaleko, gabinet stomatologiczny położenieNowe wyposażenie dentysty, dobry sprzęt gabinetu stomatologicznegoParking Przychodnia Stomatologiczna, Klinika z parkingiemJakość, potrzeby Pacjentów, klasa, wysokie loty, gwarancja jakościEstetycznie, ładnie, piękny uśmiech, białe zębyWybielanie zębów, białe zęby, tanio, szybko, dyskretnieBiałe zęby, wybielanie zębów Wrocław, Szybko i bezboleśnieAparatura, sprzęt medyczny, monitor, wyświetlacz, fotel podstawowySterylność, czystość, jakość, higiena, sprzątanieWyposażenie, sprzęt, urządzenia, technologiaCodziennie, w święto, w soboty, w niedziele, w nocy, w dzieńPrzychodnia, klinika, personel, bezstresowoBezboleśnie, nie boli, bez bóluBez stresu, przyjemnie, szybko, tanioDentysta cennik WrocławPoczekalnia, nie czekaj, bez kolejki, wygodnie, szybkoTelefon, komórka, dane kontatkowe, adres, mapa, lokalizacja, gdziebezpieczny stomatolog, skuteczne leczenie u stomatologaZdjęcia, fotki, pryzmat, rzutStomatolog dla dziecka, dentysta dziecięcyDoświadczenie, profesjonalizm, wieloletnie, dobry

W gabinecie stomatologicznym CLINIDENT wysokie kwalifikacje naszych stomatologów uzupełniamy nowoczesnym wyposażeniem gabinetu. Pracujemy na najnowocześniejszym sprzęcie i ciągle inwestujemy w udoskonalanie gabinetu. Posiadamy dwa nowoczesne unity widoczne na zdjęciach poniżej, wyposażone we wszystkie niezbędne funkcje potrzebne do wykonywania zarówno podstawowych zabiegów leczenia zębów, jak i tych bardziej zaawansowanych - piaskowanie czy skalingu.

W tym dziale: Galeria, zdjęcia, fotki, gabinet, wnętrze