• (71) 363-45-97
 • Gabinet stomatologiczny
 • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Gabinet stomatologiczny we Wrocławiu


Niestety większość z nas do gabinetu stomatologicznego wybiera się dopiero jak coś zaczyna boleć, albo ubytek w zębie jest juz na tyle duży, że pochłania większość spożywanych przez nas pokarmów. Oczywiście wtedy wizyta w gabinecie stomatologicznym jest już konieczna. Jednak istnieje sposób na uniknięcie bólu i poważnych ubytków: regularne wizyty kontrolne u stomatologa. Jeśli chcemy zachować zdrowe zęby i piękny uśmiech powinniśmy zdecydowanie zacząć od profilaktyki. Odpowiednie dbanie o higienę jamy ustnej jest niezwykle ważne dla zapobiegania wszystkim chorobom zębów i dziąseł. Nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu oferuje kompleksową opiekę stomatologiczną już od pierwszej wizyty. Regularne prowadzenie i uzupełnianie karty Pacjenta w naszym gabinecie stomatologicznym pozwala na znakomite planowanie i kontrolowanie stanu uzębienia przez naszych dobrych stomatologów. Dzięki temu nawet najdrobniejsza zmiana nie zostanie przeoczona i umożliwi szybką i odpowiednią reakcję.

Należy pamiętać, że własne zęby są najlepsze jakie możemy mieć. Żadne uzupełnienie protetyczne nie zastąpi naturalnych zębów. W naszym gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu dbamy o to, aby każdy z naszych Pacjentów mógł jak najdłużej cieszyć się naturalnym i zdrowym uśmiechem.

W naszym gabinecie stomatologicznym pracują doświadczeni i profesjonalnie przygotowani stomatolodzy różnych specjalizacji. Są oni wspomagani przez nowoczesny i funkcjonalny sprzęt, dzięki czemu wszystkie zabiegi wykonywane w naszym gabinecie stomatologicznym prezentują najwyższą jakość. Odpowiednie przygotowanie i specjalizacje lekarzy w naszym gabinecie stomatologicznym pozwalają na wykonywanie zabiegów z szerokiej gamy specjalizacji.

Najczęściej wykonujemy zabiegi ze specjalizacji:

 • Profilaktyka stomatologiczna
  – w naszym gabinecie stomatologicznym zapewniamy profesjonalne porady i ewentualny instruktarz dotyczący prawidłowego dbania o higienę jamy ustnej. Jest to podstawowa rzecz, która często wymaga zmiany pewnych czynności. Szczotkowania zębów i dbania o higienę jamy ustnej najczęściej uczymy się tylko jako dzieci. Natomiast u osób dorosłych wymagany jest zupełnie inny sposób dbania o higienę jamy ustnej. Nasz gabinet stomatologiczny we Wrocławiu przeprowadza też zabiegi fluoryzacji szkliwa zębów i lakowania bruzd.
 • Profesjonalne zabiegi higieniczne

  – odgrywają bardzo ważną rolę jeśli chodzi o wygląd zębów jak i profilaktykę stomatologiczną. Na naszych zębach tworzą się osady i powstaje kamień nazębny. Są to główne czynniki wywołujące próchnicę i choroby dziąseł. W naszym gabinecie stomatologicznym zapewniamy profesjonalne usuwanie osadów i usuwanie kamienia nazębnego z powierzchni zębów. W ten sposób likwidujemy miejsca, w których rozwijają się bakterie i przywracamy naturalny wygląd zębom.
 • Stomatologia zachowawcza

  – zawierają się w niej wszystkie zabiegi, które ratują nasze zęby przed koniecznością ich usunięcia. Jest to głównie wypełnianie ubytków, czyli potocznie ‘plombowanie’. Nasz gabinet stomatologiczny oferuje najnowocześniejsze metody leczenia zębów.
 • Endodoncja – czyli leczenie kanałowe

  Najczęściej jest to ostatnia szansa na uratowanie zęba – po leczeniu endodontycznym ząb jest pozbawiony nerwów i jest martwy, ale jest to zawsze ząb własny i może posłużyć jeszcze przez bardzo długi czas. W naszym gabinecie stomatologicznym zapewniamy bezbolesne i profesjonalne zabiegi endodontyczne.
 • Gabinet stomatologiczny dla dziecka

  – do gabinetu stomatologicznego dla dzieci należy zacząć regularnie chodzić już od najmłodszych lat. Częste i regularne wizyty w gabinecie stomatologicznym umożliwią leczenie nawet najdrobniejszych zmian chorobowych. Dzięki temu nasze dzieci będą mogły przez długie lata cieszyć się zdrowym i pięknym uśmiechem. W naszym gabinecie stomatologicznym zatrudniony jest personel doskonale przygotowany do pracy z dziećmi.
 • Periodontologia

  – jest to specjalizacja zajmująca się chorobami dziąseł. Nawet najdrobniejsze krwawienie dziąseł może oznaczać rozwijanie się stanu zapalnego. Aby nie narazić się na poważniejsze konsekwencje (z wypadaniem zębów włącznie) należy niezwłocznie zgłosić się do gabinetu stomatologicznego.
 • Stomatologia estetyczna

  – białe i lśniące zęby – to jest marzenie każdego z nas. Aby to marzenie się spełniło wystarczy przyjść do dobrego gabinetu stomatologicznego i skorzystać z oferty wybielania i korekty zębów. Dysponujemy nowoczesnymi i bezpiecznymi metodami na poprawę wyglądu i koloru Twoich zębów.
 • Protetyka stomatologiczna

  – zajmuje się uzupełnianiem braków zębowych i odbudową bardzo zniszczonych koron zębów, czyli wstawianiem zębów sztucznych. W naszym gabinecie stomatologicznym we Wrocławiu dobieramy najbardziej optymalne rozwiązania protetyczne dla indywidualnych preferencji Pacjentów.

Zęby spełniają bardzo ważną role w naszym organizmie. Jeśli mamy zdrowe zęby, to czujemy się znacznie lepiej – częściej się uśmiechamy żeby je pokazać; zdrowe zęby dobrze spełniają swoje zadanie, czyli dobrze rozdrabniają pokarm (lepiej gryzą i żują), dzięki temu jesteśmy lepiej odżywieni, co przekłada się na lepsze samopoczucie. Nie ma co czekać na pierwsze oznaki próchnicy lub paradontozy! Już teraz zapraszamy do naszego gabinetu stomatologicznego we Wrocławiu, aby jak najdłużej cieszyć się pięknymi i naturalnymi zębami.