(71) 363-45-97   ::   Periodontologia Wrocław

Rok założenia 1989. Mamy już ponad 24 lata doświadczenia!
Stabilizacja zęba Wrocław. Zakładanie szyny na zęby we Wrocławiu. Szynowanie zębów Wrocław - szyna estetyczna na zęby zakładanie przy rozchwianiu zębów spowodowanych postępującą paradontozą
Język EN Język DE Język IT
Strona główna » Periodontolog » Szynowanie zębów szyną estetyczną.

Szynowanie zębów szyną estetyczną

Oceń odpowiedź:
+62 | 14

Szynowanie zębów stosuje się gdy zęby są mocno rozchwiane. Jest to ostatni etap postępującej paradontozy, który poprzedza już tylko wypadanie zębów. Ostatnim ratunkiem polecanym przez dobrych stomatologów gabinetu dentystycznego CLINIDENT we Wrocławiu jest szynowanie zębów. Połączenie wszystkich zębów (bądź tylko kilku rozchwianych z zębami mocno osadzonymi) powoduje ich usztywnienie – zęby nie ruszają się. Pomaga to w odtwarzaniu połączeń korzeni zębów z kością wyrostka zębodołowego.

Zęby łączy się (szynuje) za pomocą specjalnego łuku wykonanego z odpowiedniego materiału. Szynę estetyczną przykleja się do zębów od strony językowej – dzięki temu jest ona całkowicie niewidoczna. W celu poprawienia jej estetyki wykonuje się ją w kolorze zębów lub bezbarwnego materiału.

Zagadnienia: Postępująca paradontoza leczenie Wrocław, szyna estetyczna Wrocław, Leczenie chwiejących się zębów, stabilizowanie zęba Wrocław

Umów na wizytę

Clinident na Facebook'u

Clinident na Twitterze

Clinident na Google+

 1. Zadzwoń:
  Telefon do gabinetu (71) 363-45-97
 2. Wypełnij internetowy formularz
 3. Zostaw nam swój numer telefonu,
  a my oddzwonimy do Ciebie:

  +48

  Wysyłanie, proszę czekać...
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.
Ta strona używa COOKIES. Za ich pomocą zbieramy dane jedynie w celach statystycznych. Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do tych plików w ustawieniach przeglądarki.