• (71) 363-45-97
  • Ozdoby na zęby
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław
Czy przydatne?
85% pozytywne
56 głosów

Zakładanie i zdejmowanie biżuterii nazębnej

Montaż biżuterii nazębnej jest całkowicie bezbolesnym zabiegiem trwającym nie dłużej niż kilkanaście minut. Jest wykonywany w gabinecie stomatologicznym CLINIDENT we Wrocławiu przez wykwalifikowanego lekarza dentystę. Polega na wyczyszczeniu powierzchni zęba i przyklejeniu wybranej ozdoby specjalnym klejem ortodontycznym lub materiałem kompozytowym. Materiały utrzymujące biżuterię nazębną na powierzchni zębów są całkowicie nieszkodliwe i są bezpieczne dla szkliwa zębów.

Ozdoby nazębne można zdjąć w dowolnym momencie. Jest to wykonywane także w naszym gabinecie stomatologicznym. Ozdobę odkleja się od zęba, a jego powierzchnie poleruje. Można także nałożyć lakier fluorowy, co dodatkowo zabezpiecza i wzmacnia szkliwo zęba. Zabieg jest całkowicie bezpieczny i nieszkodliwy, a dodatkowa fluoryzację stosuje się, ponieważ powierzchnia zasłonięta ozdobą nazębną miała zmniejszoną możliwość wchłaniania substancji odżywczych, przykładowo podczas mycia zębów.

Biżuterię nazębną można zdejmować i zakładać w dowolnym momencie bez szkody dla zębówi ich szkliwa.

Skomentuj, zadaj pytanie lekarzowi:
Opinie, pytania i komentarze 0
  • Zostań pierwszą osobą, która skomentuje ten wpis.
W tym dziale: Mocowanie i demontaż biżuterii nazębnej we Wrocławiu, przeyklejanie kryształu na zęby, który odpadł z zęba.