• (71) 363-45-97
  • Ozdoby na zęby
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Biżuteria nazębna Wrocław


Ozdabianie zębów kamieniami i metalami szlachetnymi staje się bardzo modne w ostatnim czasie. Zagadnienie czy jest to nowość, czy powrót do dawno zarzuconej tradycji jest tutaj mało istotne. Jednak należy pamiętać, ze ozdabianie ciała jest jednym z wyznaczników kultury i człowieczeństwa, jest z nami od zawsze. Tak samo początkiozdabiania zębów giną w mrokach prehistorii. W każdej epoce istniał zwyczaj przyzdabiania zębów. Można śmiało powiedzieć, że nie jest to nowa moda, a kontynuacja i przystosowanie starych zwyczajów do możliwości, jakie daje nam nowoczesność i stomatologia estetyczna Wrocław - CLINIDENT.

Do niedawna ozdabianie zębów było kojarzone z ustami wypełnionymi złotem – symbol kiczowatego splendoru rodem zza wschodniej granicy. Dzisiaj można to zrobić na wiele sposobów, które zdecydowanie są estetyczne, intrygujące i spełniają taką samą rolę jak klasyczna biżuteria. Stosowane ozdoby są wykonane z kamieni lub metali szlachetnych, w delikatny sposób podkreślają uśmiech i dyskretnie przyciągają uwagę otoczenia. Jak w przypadku każdej biżuterii można tutaj przesadzić. Prostym porównaniem może być sposób noszenia się B. A. Baracusa z „Drużyny A” jako analogia złotych zębów (choć miało to niezaprzeczalną klasę, jednak nie każdemu by pasowało), a skromna, gustowna broszka noszona przez którąś z pań angielskiego królewskiego rodu, jako niewielki kryształ na zębie.

Biżuteria nazębna może przybierać najróżniejszy kształt, zależnie od upodobań i okazji w jakich chcemy z nią wystąpić. Dodaje blasku, podkreśla charakter i dyskretnie przyciąga uwagę – o to nam chodzi wybierając biżuterię konwencjonalną, więc dlaczego by nie zastosować także czegoś nowego – biżuterii na zębach!

UWAGA! Zakładamy tylko oferowaną przez nas biżuterię. Przychodzenie z własną, niesprawdzoną biżuterią powoduje częste odklejenia i zanieczyszczenie jej obszarów. Dlatego gwarancję dajemy tylko na nasze sprawdzone i dobre jakościowo materiały.

Pytania o ozdoby na zębach: