Promocja wiosna 2018 - zwrot kosztów pierwszej wizyty!

Wypełnij formularz kontaktowy lub zadzwoń (71) 363 45 97 aby zbadać wady i nieprawidłowości zgryzu.

W przypadku podjęcia leczenia ortodontycznego (założenie aparatu), koszt pierwszej wizyty zwracamy!

  • (71) 363-45-97
  • Aparaty Invisalign
  • ul. Jordanowska 26, Wrocław

Aparat nakładowy (na noc)


Nakładka Invisalign
Nakładka Invisalign

Aparaty nakładkowe zostały wymyślone przez naukowców, którzy postanowił uwolnić leczenie ortodontyczne od uciążliwych metalowych zamków i drutów. Mimo że leczenie tradycyjnym aparatem ortodontycznej jest i będzie skuteczne, wiele osób dorosłych ze względów estetycznych nie chce się go podjąć. Doskonałą alternatywą dla nich stały się aparaty nakładkowe, czyli alignery. Decydując się na wyjmowane nakładki wyrównujące wady zgryzu, pacjenci nie muszą rezygnować z estetycznego uśmiechu.

Invisalign aparaty
Invisalign aparaty

Aparaty nakładkowe można stosować przede wszystkim u dorosłych i młodzieży, o ile wyrznięte się już wszystkie zęby stałe łącznie z siódemkami. Sukces leczenia determinuje w dużej mierze współpraca pacjenta z lekarzem ortodontą, bowiem nakładki można bez problemu wyjąc na czas jedzenia, mycia zębów lub ważnych wydarzeń. Aparaty nakładkowe należy nosić przez około 22 godziny na dobę. Znaczy to, że aparat nakładkowy bezwarunkowo nosimy także nocą. W alignerach można pić tylko wodę niegazowaną, w przeciwnym razie nakładki przebarwią się i staną się siedliskiem bakterii. Jeśli pacjent nie jest w stanie spać w nakładkach lub przestrzegać pozostałych zasad, odradzamy ten rodzaj aparatu ortodontycznego.

Leczenie wady zgryzu aparatem nakładkowym kosztuje mniej więcej tyle samo co przy użyciu, tradycyjnego aparatu ortodontycznego.
Aparat Invisalign nakładkowy
Aparat Invisalign nakładkowy